ונטה שקטה לבתי עסק

כל בית עסק צריך ונטה אך לא כל בית עסק יכול לסבול את הרעשים המעצבנים שהיא יכולה לעשות. אם אתם נמצאים בדילמה הזו, יש כבר פתרון והוא נקרא ונטה שקטה. הוונטה השקטה תהיה הפתרון הלא מורגש גם לבית וגם לעסק והוא בדיוק מה שאתם צריכים.

למה הוונטה כל כך חשובה?

יכול להיות שזה יישמע מעט מוזר שמתקן כמו ונטה יכול להיות הדבר הכי שימושי ונחוץ לעסק, אך כך באמת הדבר. ללא ונטה, העסק יהיה מקום הרבה יותר חנוק ולא מאוורר וזה לא משנה באיזה עסק מדובר או בכמה חלונות שי בו. בסופו של דבר מקומות סגורים יהיו יותר חנוקים והפערים הללו יכולים להיות גדולים בין הרחבה החיצונית לרחבה הפנימית של העסק, שלא לדבר על מקומות שאין להם כיווני אוויר טובים. הוונטה תיצור אוויר הרבה יותר נעימה וכשהיא שקטה, אין לכם שום בעיה גם לא של רעש.

ונטה שקטה לבתי עסק

·         ונטה שקטה לא תהיה מורגשת בכלל וכך תוכלו להתאים אותה לכל מסעדה ולכל בית עסק, גם מהשקטים ביותר. דמיינו לעצמכם מה יהיה גורלה של מסעדת יוקרה שאמורה להיות שקטה ואיכותית אך מה לעשות שצריך גם לאוורר אותה, אבל אז הוונטה תעשה רעש מעצבן שכולם ישמעו ממש כאילו היה מדובר במזנון דרכים שיש בו רעשים מעצבנים. ונטה שקטה תדאג שזה לא יקרה ותדאג שהאווירה תהיה נעימה תמיד.

·         גם עסקים הרבה יותר שקטים כמו למשל קולנוע יכולים ליהנות מאוורור איכותי. כך לא צריכה להיות הדילמה לגבי האוורור בשום צורה.

·         ונטה שקטה לעסק יכולה להיות מופעלת באופן קבוע כיוון שהיא לא נשמעת. אין צורך להפעיל אותה רק לפרקים כדי שלא תיצור רעש מעצבן, כמו המאוורר או המזגן שאתם בסוף מכבים בגלל הרעש, וכך האוורור באמת יהיה מושלם.

לדעת לבחור את הוונטה הנכונה

כדי לבחור ונטה שקטה שגם תועיל באוורור נכון, חשוב לבחור אותה היטב לפי גודל החדר, המיקום המיועד שלה וסוג השימוש. לא כל ונטה תהיה יעילה לכל מקום ולכן חשוב לבחון היטב ולהשקיע כדי שהאוורור לא יהיה לקוי והוונטה לא תהיה שימושית חרף הרעש המועט שהיא מייצרת.

 from a-r-shivuk.tumblr feed

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s