מפוחים תעשייתיים – מה הגודל שלהם

בתעשייה כמו בתעשייה, הכול תמיד גדול יותר. אם נשווה את השימוש של  מפוחים תעשייתיים למפוחים פרטיים או שמיועדים לעסקים קטנים יותר נגלה מהר מאוד הבדלים די משמעותיים אך הם מצמטצמים בימינו נוכח גודלם של המפעלים, זאת בהתאם ליעילותן של המכונות השונות כולל המפוחים עצמם.

image

המפוחים שקטנים עם הזמן

אין ספק שבתעשייה הכל תמיד גדול יותר ואם נתעניין במוצר מסוים אך תעשייתי, נגלה שהוא יכול להיות גודל מרשים שאפילו לא יכולנו לדמיין. עם זאת, מפוחים ומאווררים תעשייתיים היום יכולים להיות קטנים יותר עבור כל מפעל ומפעל וזאת בגלל היעילות שלהם וכוח העבודה שרק גדל. עדיין, מפוחים תעשייתיים נחשבים לגדולים מאוד ויש כאלו שמגיעים לגודל של יותר מכמה מטרים, וחשוב להבין שהגודל שלהם הכרחי לסוג העבודה שהם מבצעים ולעוד כמה פרמטרים שונים.

מפוחים תעשייתיים – מה הגודל שלהם?

·         אמנם מפוחים תעשייתיים נשמעים כמו מפוחים עצומים אך אם אתם מצפים למפוח בגודל של חדר, כיאה למנועים חזקים שיש בתעשייה לעומת מנועים רגילים, כאן זה לא במצב. אמנם יש מפוחים גדולים מאוד אך הם לא מגיעים לגדלים מסחררים כי בסופו של דבר הם צריכים להיות במיקומים גבוהים כדי לינוק את כל האוויר ואי אפשר לתלות אותם או לחבר אותם לקיר בצורה יעילה כזו כשהם גדולים.

·         קיימים מפוחים תעשייתיים בגודל של ממטר אחד ועד כמה מטרים כאשר מפוחים בגדלים כאלו יהיו יעילים ביותר לתעשייה ואפילו לחללים גדולים מאוד אם הם ימוקמו בצורה נכונה ויעבדו בשיתוף עם כמה מפוחים כשצריך. לא תמיד יש בצורך באוורור מאסיבי כך למשל יהיה הבדל בסוג האוורור הנחוץ בין מחסנים לבין מתחם הייצור במפעל מסוים, הרי במחסן אין שום צורך באוורור נוכח אדים או עשן שיוצא.

איך המפוחים לא עושים רעש בלתי נסבל?

ראשית, מפוחים תעשייתיים עושים רעש לא מבוטל אך עדיין ביחס להיקף העבודה שלהם, שהוא גדול מאוד והכי טוב שיש בתחום המפוחים, הם מייצרים רעש קטן יחסית. גם הרעשים האלו מבוטלים על ידי תאים אקוסטיים שמותאמים אל המפוחים כך שיהיו הרבה יותר שקטים.

 from a-r-shivuk.tumblr feed

https://a-r-shivuk.tumblr.com/post/174366809850/%D7%9E%D7%A4%D7%95%D7%97%D7%99%D7%9D-%D7%AA%D7%A2%D7%A9%D7%99%D7%99%D7%AA%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%94-%D7%94%D7%92%D7%95%D7%93%D7%9C-%D7%A9%D7%9C%D7%94%D7%9D

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s